Dostlarını Satmayan Bir Kuruluş Petstar’ın Öyküsü!

Kurucu Suner Güler çocukluğundan itibaren eline geçen tüm harçlığını sokak hayvanları ve babasının hediyesi küçük köpeği için harcardı. Bu sevgi ve sahiplenme duygusu o kadar gelişti ki! Gençlik yıllarının başında petshop açsamda hem can dostlarıma hem de ulaşabildiğim tüm sokak hayvanlarına kol kanat gerebilsem hayallerini kurgulanmaya başladı. Ailesi ile başladığı iş hayatına 2005 yılında bağımsız bir yola girip hayallerinin ilk temeli olan iş yerini açmaya karar verdi. İş hayatının başlarında zorluklar olmasına rağmen yılmadı ve işte bu 2022 yılına kadar 17 yıllık tecrübesi ile Antalya’nın kabul gören bir markası olmayı başardı.

İlk mağazasını Doğugarajı’nda açıp, işletmenin küçük olmasına rağmen, hijyen ve müşteri ilişkilerine önem vermesiyle çok çabuk şekilde kabul görmesine, istikrar ve can dostlarına sadakati ile candost sahiplerince takdir edilmesine sebep oldu.

İlerleyen süreçte Uncalı, 12. Cadde ve Güzeloba bölgelerinde şubeleşmeyi başardı. 2020 li yıllarda dünyanın sıkıntısı olan korona ve ürün tedarikinde müşteri taleplerinde yaşananan global sorunlarda, daha kaliteyi daha ekonomik şartlarda sunma bilinci ile masraflardan ve mağaza mekan giderlerinden feragat ederek müşteri nerede ise biz oradayız düsturunu benimseyip internet aracılığı ile müşterilerine uygun şartlarda ürün ulaştırma kaygısı ile halen aktif olan Uncalı Mağazası’nda toparlanıp çağımızın anlık neticelenen alış veriş platformu sanal mağazası ile müşterilerine ulaşmayı hedeflemiş ve bu gün Uncalı’dan Antalya Merkez’e bugün siparişiniz yarın kapınızda sloganı ile sektörde can dost sahiplerine hizmet sunmayı başarmıştır. Hedeflerimize yılmadan ekonomik koşullardan bıkmadan en kaliteyi ulaştırma ilkesi ile yürüyeceğiz.

Suner Güler Beyefendi adına, gözlemini web-master kaleme almıştır.

En taze ve ekonomik şartlara göre daha hesaplısı ve sürprizler için mutlaka mağazasını ziyaret etmeli bir aile şirketi olan PetStar farkını tecrübe etmelisiniz.